IEGŪSTI
PERSONALIZĒTU
BANKETU
PIEDĀVĀJUMU


Piedāvājumi no labākajiem restorāniem

Ātri
Vienkārši
Efektīvi

1. AIZPILDI ANKETU

Anketas aizpildīšana aizņem 1 - 3 minūtes

2. IZVĒLIES

Izvēlies sev piemērotāko piedāvājumu

3. IZBAUDI

Izbaudi restorāna sniegtos pakalpojumusKāzas


Personāls bija laicīgi un visu skaisti izdekorēja. Ēdiens bija lielisks! Mūsu pasākumā daudzi cilvēki jautāja, kas nodrošināja ēdināšanu? Jūs noteikti nevarat kļūdīties un nebūsiet vīlušies šajos brīnišķīgajos cilvēkos!
Baiba
VisiBanketi bija ideāli piemērots mūsu kāzu dienai! Mūsu viesi joprojām izsaka komplimentus par mūsu ēdienu izvēli. Personāls bija ļoti pieklājīgs. Ēdiens bija tieši tāds kādu izvēlējamies. Ediena prezentācija bija iespaidīga. Manam brālim tas tik ļoti patika, ka viņš nolēma tos izmantot savās kāzās nākamajā gadā. Ļoti iesaku!!
Ieva
Paldies, ka padarījāt mūsu klientu dienu tik īpašu! Mēs patiesi novērtējam visu jūsu smago darbu un mūsu iegūtos jaunos klientus.
Ivars
VisiBanketi paveica fantastisku darbu, organizējot mūsu ikgadējo kopsapulci. Ēdiens bija svaigs, garšīgs, radošs. Ar personālu bija jauki strādāt. Mēs noteikti ieteiktu viņu pakalpojumus.
Zane

Garantējam ātrus un personalizētus risinājumus Jūsu
ēdināšanas un izklaides pasākumiem

Mēs piedāvājam dažādas ātrās sāļās uzkodas, piemēram, mini karbonādes, pīrāgus, sviestmaizes, mini pīrādziņuss, spannētas zivju pārslas, kūpinātu gaļu, sēņu tarteletes un daudzas citas. Visas mūsu ātrās sāļās uzkodas ir svaigas, garšīgas un gatavotas no kvalitatīviem produktiem.

Mūsu mini uzkodas ir mazās, bet garšīgas uzkodas, kas ir lieliski piemērotas jebkuram izbraukuma pasākumam. Mēs piedāvājam dažādas mini uzkodas, piemēram, mini pīrāgus, mini kūkas, mini sviestmaizes, mini pīrādziņus, mini gaļas kārtojumus un citus saldus un sāļus gabaliņus.

Mūsu kanapē uzkodas ir roku darbs. Svaigas un gardas uzkodas, kuras ir viegli un ērti ēst. Mēs piedāvājam dažādas kanapē uzkodas, kas ietver klasiskas izvēles, piemēram, šķiņķi ar sieru, vistas olu, lasi ar krējumu un sieru, kā arī vairākas citas garšas un variācijas.

Piedāvājam daudzas sāļas uzkodas, kas būs piemērotas gan svinīgai, gan ikdienas galdam. Mūsu uzkodu klāsts ietver dažādus salātus, sieru un gaļas plates, mini pīrāgus, zivju uzkodas un citus gardumus. Ja Jums ir īpaši uztura ierobežojumi, mēs piedāvājam arī bezgaļas un bezglutēna variantus. Minimālais pasūtījuma daudzums atkarīgs no izvēlētajām uzkodām un to daudzuma.

Mūsu platforma piedāvā daudzas idejas, kā padarīt svētku galdu vēl garšīgāku ar viegli gatavojamām un garšīgām uzkodām. Mūsu uzkodu klāstā ietilpst dažādas siera plate, kūpinātās gaļas šķēles, mini pīrāgi, zivju uzkodas un citi gardumi. Ja Jums ir īpaši uztura ierobežojumi, mēs piedāvājam arī bezgaļas un bezglutēna variantus. Pasūtījuma izmērs var būt pielāgots klienta vēlmēm.

Ja Jums ir nepieciešams ātri pagatavojami un viegli pārnēsājami ēdieni, mēs piedāvājam daudzas iespējas arī šajā kategorijā. Mūsu piedāvājumā ir mini burgeri, tortilla čipsi ar guacamole, mini karbonādes un citi gardumi, kas ērti iepakoti un gatavi lietošanai. Ja Jums ir īpaši uztura ierobežojumi, mēs piedāvājam arī bezgaļas un bezglutēna variantus. Pasūtījuma izmērs var būt pielāgots klienta vēlmēm.

Mūsu platforma piedāvā arī daudzas idejas, kā padarīt ballīti vēl garšīgāku ar viegli gatavojamām un garšīgām uzkodām. Mūsu uzkodu klāstā ietilpst dažādas siera plate, kūpinātās gaļas šķēles, mini pīrāgi, zivju uzkodas un citi gardumi. Ja Jums ir īpaši uztura ierobežojumi,

Mūsu izbraukuma ēdināšanas platforma piedāvā gardas un dažādām vajadzībām pielāgotas ēdienkartes, kas pieejamas visā Latvijā un tās apkārtnē. Mēs gatavojam ēdienus no svaigiem un kvalitatīviem produktiem, kas tiek uzmanīgi atlasīti un sagatavoti, lai piedāvātu Jums augstākās kvalitātes izvēli.

Lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un labāko klientu apkalpošanu, mēs ievērojam izbraukuma ēdināšanas noteikumus. Mūsu noteikumi ietver pasūtījumu pieņemšanas procedūru, sastādīšanas un apstiprināšanas procesu, piegādes laiku un citus svarīgus jautājumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu pasūtījums tiek izpildīts efektīvi un precīzi.

Mūsu platforma piedāvā dažādu banketu cenas, kas pielāgotas Jūsu budžetam un vajadzībām. Mēs sadarbojamies ar klientiem, lai izveidotu piemērotu banketu ēdienkarti un sniegtu visus nepieciešamos pakalpojumus, tostarp piegādi un servisu. Cenas atkarīgas no izvēlētajiem ēdieniem, pasūtījuma daudzuma un citiem faktoriem.

Mūsu izbraukuma virtuve piedāvā dažādus gardus ēdienus un uzkodas, kas gatavotas ar svaigiem un kvalitatīviem produktiem. Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes sastāvdaļas, lai radītu gardu un veselīgu ēdienu izvēli. Mūsu virtuve ir pieejama arī, ja nepieciešams ēdināšana lielākām skaitam cilvēku.

Mūsu banketu ēdienkarte piedāvā dažādus gardus ēdienus, kas piemēroti gan ikdienas, gan svinīgiem pasākumiem. Mūsu piedāvājumā ir dažādi gaļas, zivju, dārzeņu un siera ēdieni, kas tiek gatavoti ar svaigiem un kvalitatīviem produktiem.

Mūsu banketu serviss nodrošina, ka Jūsu bankets tiek apkalpots ar augstākās kvalitātes servisu un profesionalitāti. Mūsu pieredzējušie servisa speciālisti palīdzēs jums izvēlēties piemērotu servisa stilu un aprīkojumu, lai radītu neaizmirstamu banketu pieredzi.

Mūsu galdu klāšanas pakalpojums nodrošina, ka Jūsu bankets vai pasākums ir aprīkots ar profesionālu, elegantu un stilīgu galdu klājumu. Mūsu galdu klāšanas pakalpojums ir pilnībā pielāgojams, lai atbilstu Jūsu vēlmēm un tēmai. Mūsu galdu klāšanas speciālisti nodrošina, ka katrs elements tiek novietots ar precizitāti.

Svētki ir speciāli izveidota ēdienkarte, lai atvieglotu Jūsu svētku plānošanu. Piedāvājam dažādus gardumus, no tradicionāliem Latvijas svētku ēdieniem līdz eksotiskām un modernām izvēlēm. Mūsu ēdienkarte ir pielāgojama, lai atbilstu Jūsu svētku tematikai un viesu gaumei. Lai radītu neaizmirstamu svētku pieredzi, mēs arī piedāvājam dekorēšanas pakalpojumus, kas pilnībā pielāgojami Jūsu vēlmēm.