Iegūstiet priekšrocības stiprinot darbinieku savstarpējo sadarbību un motivāciju

 • Ātri
Vienkārši
Ērti
Efektīvi

Individuāla pasākuma izveide ņemot vērā klienta vēlmes un iespējas

Pasākumi 
jebkurai gaumei
dažādās cenu kategorijās

1. AIZPILDI ANKETU

Anketas aizpildīšana aizņem 5 - 10 sec

2. IZVĒLIES NO GATAVIEM KOMPLEKTIEM

Izvēlies sev piemērotāko piedāvājumu

3. IZBAUDI

Izbaudi, ko sniedz mūsu pakalpojumi


Stiprināt darbinieku savstarpējo
saikni


Kopību ar uzņēmuma misiju un vērtībām


Veicināt darbinieku
fizisko aktivitātiUzlabot darbinieku konkurētspēju un motivāciju


Svinēt sasniegumus un uzvaras


Tīkloties savstarpēji ar darbiniekiem

Netradicionālās sporta spēles

Ar mūsu netradicionālajām sporta spēlēm jūs varat atklāt jaunas dimensijas sporta pasaulē un izbaudīt atraktīvas, jautras un smieklīgas aktivitātes. Šīs spēles pārbaudīs jūsu izdomu, veiklību un veiksmi, un to var piedalīties pat nesagatavoti dalībnieki.

Mūsu piedāvājumā ir daudz dažādu spēļu un aktivitāšu, piemēram, loku šaušana, virvju trase, cīņas uz baļķa, laivu stafete, armilzu bumbas, zorb burbuļfutbols, ūdenspumpu pārbaudījums, šķēpa mešana, nakts trases, dueļu šaušana, dvieļu bols, stiprinieku konkursi, Lielā leģenda, jautrās komandu stafetes un citi piedzīvojumi.

Mūsu netradicionālās sporta spēles ir lielisks veids, kā uzlabot uzņēmuma darbinieku savstarpējo saikni, veicināt komandas darbu un veselīgāku dzīvesveidu. Mēs piedāvājam dažādus programmu variantus, kas piemēroti dažādiem vecuma un fiziskās sagatavotības līmeņiem, un spēles var tikt organizētas gan iekštelpās, gan ārā.

Kolektīva saliedēšanas pasākumi

Mūsu kolektīva saliedēšanas pasākumi ir aktīvs un aizraujošs notikums ikvienam dalībniekam. Piedāvā oriģinālas atrakcijas, kas nodrošina lielisku atpūtu un piedzīvojumu bagātu pieredzi, palīdzot sasniegt jaunus mērķus!

Piedāvājam dažādas saliedēšanas programmas, kas piemērotas gan mazākiem, gan lielākiem kolektīviem. Mēs pielāgojam aktivitātes atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām, nodrošinot atbilstošu fizisko slodzi un intensitāti.

Saliedēšanas pasākumi ietver dažādas aktivitātes, kurās dalībniekiem ir jāsadarbojas, iesaistoties spēlēs, šķēršļu trases pārvarēšanā, erudīcijas uzdevumu atrisināšanā, precizitātes pārbaudījumos, taktiskos un stratēģiskos uzdevumos, stafetēs un citos aizraujošos pārbaudījumos.

Mēs organizējam kolektīva saliedēšanas pasākumus visā Latvijā.

Brīvdabas kvests

Brīvdabas kvests ir lielisks veids, kā pavadīt aktīvas brīvdienas vai atzīmēt īpašus notikumus kopā ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem!

Ja vēlies piedzīvot patiesu piedzīvojumu misiju. Piedāvājam aizraujošu pārbaudījumu – brīvdabas kvestu! Tas ir lielisks veids, kā veidot komandu un pārbaudīt savas fiziskās un prāta spējas.

Kvesta laikā grupai būs jāpārvar dažādas grūtības, kurām katrs dalībnieks būs svarīgs. Kvests palīdz attīstīt biedriskumu, uzlabo komunikāciju un koncentrē uzmanību uzdevuma izpildei. Šie iemaņu attīstības aspekti ir noderīgi arī reālajā dzīvē, kad strādā ar projektiem vai saskaras ar citiem izaicinājumiem.

Pildot dažādus fiziskus un erudīcijas uzdevumus, jūs varēsit labāk iepazīt savus kolēģus un draugus. Kvesta laikā izpaudīsies katras personas rakstura iezīmes, piemēram, vadītāja spējas, līdera dotības, upurēšanās komandas labā, atbildība vai arī agresivitāte, neapdomīgums vai savtīgums.

Mēs garantējam aizraujošas brīvdienas, neaizmirstamas atmiņas un labu garastāvokli. Piedāvājam dažādus programmas variantus, kas piemēroti dažādiem vecuma un fiziskās sagatavotības līmeņiem.

Mūsu brīvdabas kvestus organizējam visā Latvijā, atkarībā no jūsu izvēlētās lokācijas – mežā, laukā vai pilsētā, un, ja vēlaties, varēsim iekļaut arī ūdens elementus.

Sporta spēles

Mūsu kompānija piedāvā pilnu servisu no A-Z, lai nodrošinātu neaizmirstamu un ērtu pieredzi korporatīvajiem klientiem. Tas ietver telpu un vietu piemeklēšanu, mūziku, pasākuma vadītājus, šovus, priekšnesumus, radošās darbnīcas, naktsmītnes, ēdināšanu, transportēšanu un visu citu, kas nepieciešams, lai radītu pozitīvas emocijas.

Mēs arī piedāvājam klasiskās sporta spēles uzņēmumiem, piemēram, olimpiādes, salidojumus un citas aktivitātes, kā futbols, tautas bumba, basketbols, volejbols, badmintons, virves vilkšana un daudzas citas.

Mūsu mērķis ir nodrošināt Jums un Jūsu komandai ne tikai izklaides, bet arī iespēju strādāt kopā, uzlabot savas komunikācijas prasmes un veicināt komandas garu. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumu un rezervētu savu nākamo neaizmirstamo piedzīvojumu!

Oriģināli un personalizēti pasakumi Jūsu uzņēmuma darbiniekiem

Atsauksmes

Kas man patika savā pieredzē: Vienkārši pasūtīt un sazināties!
Bija budžeta iespējas, kas izskatījās eleganti.
Viņi man palīdzēja ar visu no ideju plānošanas līdz pasākuma organizēšanai un dalībnieku vadīšanai.
Es biju ļoti apmierināts ar viņu darbu un rezultātiem un noteikti izmantos viņu pakalpojumus nākamajā reizē, kad būs nepieciešams kāds pasākums.
Baiba
Pasākuma un tas bija neaizmirstams!
Saliedēšanās pasākums bija tik aizraujoša, un es iemācījos tik daudz ko jaunu un apguvu jaunas prasmes.
Pasākuma organizēšana un norises bija perfekti, un es noteikti iesaku šo pasākumu visiem, kas interesējas par saliedētu kolektīvu.
Ieva
Sporta spēlēs bija viens no labākajiem sporta pasākumiem, kuros esmu bijis.
Organizācija bija perfekta, un spēles bija ļoti aizraujošas un dažādas.
Noteikti gribētu piedalīties nākamajā reizē!!
Ivars
Pasākumu bija fantastiska!
Viņi padarīja mūsu pasākumu par neaizmirstamu pieredzi, un es nevarēju būt apmierinātāks ar viņu darbu.
Viņu radošās idejas un uzmanība detaļām palīdzēja mums izveidot pasākumu, kuru mūsu viesi vēl ilgi atcerēsies.
Es noteikti iesaku, kas meklē profesionālu un radošu pasākumu organizatoru.
Zane


IETAUPI LAIKU UN NAUDU IZMANTOJOT MŪSU PAKALPOJUMUS

Garantējam ātru un personalizētu pieeju Jūsu pasākumam

Pasakumu piedāvājumā atradīsiet pasakumus jebkurai gaumei